POZNAJ LUMINĘ!

Kilka słów o produkcie

Inspiracją projektu są doświadczenia, których nie da się uniknąć, oraz obserwacje coraz bardziej powszechnych ceremonii pogrzebowych z udziałem urn. Ich oprawa różni się bowiem od tradycyjnych form pożegnania. Ze względu na skromny rozmiar urny i jej minimalistyczną zazwyczaj formę, trudne jest uzyskanie skupienia uwagi żałobników właśnie na niej.

Tak powstał projekt urny Lumina, z zintegrowanym miejscem na światełko w górnej części pokrywy urny.
Ma wnieść nową jakość do ceremonii pogrzebowej – płomień żywego ognia, który przyciąga wzrok i kieruje myśli bliskich ku zmarłej osobie. Można go w symboliczny i łatwy sposób zgasić dzięki specjalnej przykrywce w wybranym momencie ceremonii.

TECHNOLOGIA

Spojrzenie od strony technicznej

Urna Lumina została zaprojektowana  w technologii wtrysku tworzyw biodegradowalnych.

Wymiary:

Wysokość: 27 cm
Szerokość: 20 cm
Pojemność: 4,7 l

Urna jest w trakcie procedury pozyskania certyfikacji OKbiodegradable Soil oraz OKbiobased przeprowadzanej w belgijskiej Instytucji Vincotte.

Urna została zgłoszona do zastrzeżenia wzoru przemysłowego na terenie Unii Europejskiej  w Europejskim Urzędzie ds. Własności Intelektualnej


Idea

… a odchodzącym ogień wskazywał drogę, przywoływał ich do bezpiecznej przystani i pozwalał spocząć w czystym kręgu światła. Ci, którzy zostawali, widzieli w nim zmienność i dynamikę świata – tajemnicę życia, śmierci, wieczności.

GALERIA

Lumina w obiektywie

Load more

ZESPÓŁ PROJEKTOWY

Lots of creative people

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Napisz do Nas

NASZ ADRES

Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą Firmą. W tym celu zachęcamy do skorzystania z poniższego formularza kontaktowego lub wizyty w siedzibie naszej firmy. Dołożymy wszelkich starań by uzyskali państwa wyczerpującą odpowiedź na państwa pytania w możliwie najkrótszym czasie.

Telefon:  791 222 778
E-mail:  lumina@lumina-urn.eu

Lumina Urn
K. Zakrzewskiego 6a
61-693 Poznań